9. aukció
Lossonczy Tamás (1904-2009) Csend világa I., 1997
157

Lossonczy Tamás (1904-2009)

Csend világa I., 1997

Olaj, vászon, 30x40 cm
Jelezve balra fent: Lossonczy Tamás 1997, jelezve hátul: Lossonczy Tamás 1997.
Kikiáltási ár: 200 000 Ft