39. aukció
Fáy Győző (1918-2005) Acitrezza, 1962
48

Fáy Győző (1918-2005)

Acitrezza, 1962

Olaj, vászon, 55,5x75,5 cm
Jelezve jobbra lent: Fáy Győző Acitrezza 1962
Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 700 000 Ft