45. aukció
Egry József (1883-1951) Ácsok (Munkások), 1911
43

Egry József (1883-1951)

Ácsok (Munkások), 1911

Akvarell, olaj, papír papírlemezen,, 44x60 cm
Jelezve balra lent: Egry József
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 000 000 Ft

Hátoldalon felirat: Egry József 1911 Ácsok

FELTEHETŐLEG KIÁLLÍTVA:
• A Nemzeti Szalon Jubiláris kiállítása. Nemzeti Szalon, Budapest, 1913. december, katalógus: 103.

22

Egry József (1883-1951)

Badacsony, 1942

Kikiáltási ár: 650 000 Ft
100

Egry József (1883-1951)

Badacsony, 1936

Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft