45. aukció
Egry József (1883-1951) Badacsony, 1942
22

Egry József (1883-1951)

Badacsony, 1942

Akvarell, papír, 32x49 cm
Jelezve jobbra lent: Egry József Badacsony 942
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft

43

Egry József (1883-1951)

Ácsok (Munkások), 1911

Kikiáltási ár: 550 000 Ft
100

Egry József (1883-1951)

Badacsony, 1936

Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft