55. aukció
Lotz Károly (1833-1904) Agár
218

Lotz Károly (1833-1904)

Agár

Olaj, fa, 29x39 cm
Jelezve jobbra lent: f. Lotz K.
Kikiáltási ár: 1 100 000 Ft
Becsérték: 1 800 000 - 2 200 000 Ft

Aukcionálva:
‣ BÁV 18. árverés, 77. tétel
‣ BÁV 72. árverés, 136. tétel