55. aukció
Lotz Károly (1833-1904) Dél hevében
49

Lotz Károly (1833-1904)

Dél hevében

Olaj, vászon, 24x34,5 cm
Jelezve jobbra lent: Lotz K
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft

Aukcionálva:
– BÁV 16. árverés, 63. tétel (A juhász bundáján heverő szamár címmel)

– korábban Dr. Farkas László tulajdonában

– Lotz Károly emlékkiállítás. Műcsarnok, Budapest, 1905. katalógus: 308.