25. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Ágyút húzó katonák a hegyek között, 1915 körül
157

Ágyút húzó katonák a hegyek között, 1915 körül

Olaj, vászon, 80,5x100,5 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky
Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva: • Mednyánszky. Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, 2003. október 14. – 2004. február 8. katalógus: 256. • Mednyánszky. Slovenská Národná Galéria, Pozsony, 2004. április 29. – augusztus 29. katalógus: 256.