25. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Temető a tó partján
132

Temető a tó partján

Olaj, vászon, 64,5x98,5 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky
Kikiáltási ár: 3 800 000 Ft