6. Háború utáni és Kortárs művek aukciója
Lossonczy Tamás (1904-2009) Áhítat I.-II., 1997
35

Lossonczy Tamás (1904-2009)

Áhítat I.-II., 1997

Olaj, vászon, 40 x 30 cm
Jelezve balra fent: Lossonczy Tamás 1997, Jelezve hátoldalon: Lossonczy Tamás 1997
Kikiáltási ár: 460 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft