6. Háború utáni és Kortárs művek aukciója
Lossonczy Tamás (1904-2009) Rezgések, 1972
20

Lossonczy Tamás (1904-2009)

Rezgések, 1972

Olaj, vászon, 40 x 40 cm
Jelezve jobbra fent: Lossonczy Tamás 1972
Kikiáltási ár: 200 000 Ft
Becsérték: 320 000 - 400 000 Ft