6. Háború utáni és Kortárs művek aukciója
Tamási Claudia 1976 Ajak, 2001
15

Tamási Claudia 1976

Ajak, 2001

Olaj, vászon, 70 x 50,5 cm
Hátoldalon felirat: Tamási Claudia 2001
Kikiáltási ár: 260 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft