18. aukció
Bálint Endre (1914-1986) Ajándékfa, 1969
174

Bálint Endre (1914-1986)

Ajándékfa, 1969

Olaj, fa, 13x46 cm
Jelezve hátul: Ajándékfa, Bálint 69. V. Zsennye
Kikiáltási ár: 360 000 Ft

Hátoldalon ajánlás: Stefkának nagy szeretettel Bálint

Proveniencia: dr. Mándy Stefánia gyűjteménye

Kiállítva: Bálint Endre kiállítása. Műcsarnok, Budapest, 1984. november 23 – december 30.