18. aukció
Bálint Endre (1914-1986) Templomtorony
178

Bálint Endre (1914-1986)

Templomtorony

Olaj, vászon, 33x45,5 cm
Jelezve balra lent: A Bálint 57
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft