11. aukció
Emőd Aurél (1897-1958) Akt
66

Emőd Aurél (1897-1958)

Akt

Olaj, vászon, 79x69 cm
Jelezve jobbra fent: Emőd
Kikiáltási ár: 320 000 Ft

Proveniencia: a művész családja