11. aukció
Emőd Aurél (1897-1958) Forum Romanum
86

Emőd Aurél (1897-1958)

Forum Romanum

Olaj, vászon, 79,5x99 cm
Jelezve jobbra lent: Emőd
Kikiáltási ár: 340 000 Ft

Proveniencia: a művész családja