50. Jubileumi Aukció
Schönberger Armand (1885-1974) Akt
142

Schönberger Armand (1885-1974)

Akt

Olaj, karton faroston, 85x61,5 cm
Jelezve jobbra fent: Schönberger
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

64

Utca, 1925

Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft
133

Külváros, 1922

Kikiáltási ár: 550 000 Ft