50. Jubileumi Aukció
Schönberger Armand (1885-1974) Utca, 1925
64

Schönberger Armand (1885-1974)

Utca, 1925

Akvarell, papír, 44x31 cm
Jelezve balra lent: Schönberger A. 1925
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft
Becsérték: 2 500 000 - 3 500 000 Ft

AUKCIONÁLVA:
‣ BÁV 47. árverés, 278. tétel

KIÁLLÍTVA:
‣ Schönberger Armand (1885-1974) festőművész emlékkiállítása. Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, 1985. szeptember, katalógus: 34.

KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA:
‣ Gordon

133

Külváros, 1922

Kikiáltási ár: 550 000 Ft
142

Akt

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft