28. aukció
Szinyei Merse Pál (1845-1920) Akt a Pacsirta változatához, 1900-1903 körül
131

Szinyei Merse Pál (1845-1920)

Akt a Pacsirta változatához, 1900-1903 körül

Olaj, vászon, 80x95 cm
Jelezve balra lent: Szinyei
Kikiáltási ár: 15 000 000 Ft

OEUVRE-JEGYZEK: 171.In.: Szinyei Merse Anna: Szinyei Merse Pál élete és művészete. Magyar Nemzeti Galéria, Budapest – Corvina Kiadó, Budapest 1990.PROVENIENCIA:-korábban Szinyei Merse Rózsi tulajdonában-Wertheimer Károly gyűjteményéb