28. aukció
Medveczky Jenő (1902-1969) Akt aranyhalakkal, 1940
156

Medveczky Jenő (1902-1969)

Akt aranyhalakkal, 1940

Olaj, vászon, 71x100,5 cm
Jelezve balra lent: Medveczky 940
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft