28. aukció
Medveczky Jenő (1902-1969) Csendélet, 1958
205

Medveczky Jenő (1902-1969)

Csendélet, 1958

Tempera, vászon, 39,5x49,5 cm
Jelezve balra lent: Medveczky 58
Kikiáltási ár: 220 000 Ft