11. aukció
Klie Zoltán (1897-1992) Akt balatoni műteremben
65

Klie Zoltán (1897-1992)

Akt balatoni műteremben

Olaj, vászon, 86x67 cm
Jelezve balra lent: Klie
Kikiáltási ár: 900 000 Ft