11. aukció
Klie Zoltán (1897-1992) Erdőszél, 1934
80

Klie Zoltán (1897-1992)

Erdőszél, 1934

Olaj, vászon, 75x100 cm
Jelezve jobbra lent: Klie, jelezve balra lent: 934
Kikiáltási ár: 2 500 000 Ft

Kiállítva: • Klie Zoltán és Róna Klára kiállítása, Pápa, Városi Galéria, 1987. • Klie Zoltán és Róna Klára kiállítása, Szekszárd, Művészetek Háza, 1990. • Klie Zoltán kiállítása, Budapest, Vigadó Galéria, 1990.

Reprodukálva: Katalógus címlapja, Szekszárd és Budapest, 1990.