25. aukció
Vaszary János akt École de Paris femme fatale
83

Akt csillárral, 1926-28

Olaj, vászon, 82,5 x 71 cm
Jelezve balra lent: Vaszary J.
Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft

– Vaszary János képei az Ernst Múzeum kiállításán. (Ernst Múzeum kiállításai CX.) Budapest, 1930. kat.: 53. (Női akt csillárral címen)

20

Golgota

Kikiáltási ár: 180 000 Ft
21

Nők kertben

Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
47

Párizsi forgatag, 1929

Kikiáltási ár: 320 000 Ft
88

Parasztlányka, 1905

Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
242

Városi forgalom

Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft