63. aukció
Czene Béla (1911-1999) Akt enteriőrben, 1977
119

Czene Béla (1911-1999)

Akt enteriőrben, 1977

Olaj, farost, 60x80 cm
Jelezve jobbra fent: Czene Béla 1977
Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft