63. aukció
Czene Béla (1911-1999) Emlékezés, 1973
10

Czene Béla (1911-1999)

Emlékezés, 1973

Olaj, farost, 70x50 cm
Jelezve jobbra lent: Czene Béla 1973; Jelezve hátoldalon: Czene Béla Emlékezés 50x70
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 400 000 Ft