37. aukció
Csernus Tibor (1927-2007) Akt gyümölcsökkel
77

Csernus Tibor (1927-2007)

Akt gyümölcsökkel

Olaj, vászon, 27x35 cm
Jelezve hátoldalon: INV / 1009 / 10 / 12 / 2010 Paris, Tibor Csernus
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft