37. aukció
Csernus Tibor (1927-2007) Tortás csendélet
163

Csernus Tibor (1927-2007)

Tortás csendélet

Olaj, vászon, 24x33 cm
Jelezve hátoldalon: INV / 0117/ 05/ 09/ 2007 Tibor Csernus
Kikiáltási ár: 850 000 Ft