30. aukció
Vörös Géza (1897-1957) Akt műteremben (Turbános nő)
137

Vörös Géza (1897-1957)

Akt műteremben (Turbános nő)

Tempera, vászon, 100,5x73 cm
Jelezve jobbra lent: Vörös Géza
Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft