30. aukció
Vörös Géza (1897-1957) Csíkos blúzos nő szobában (Feleségem szobában, Intérieur sárgákkal))
237

Vörös Géza (1897-1957)

Csíkos blúzos nő szobában (Feleségem szobában, Intérieur sárgákkal))

Olaj, vászon, 100x73 cm
Jelezve jobbra fent: Vörös Géza
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft