72. Tavaszi aukció
Czene Béla női akt Róma
61

Czene Béla (1911-1999)

Akt római háttérrel, 1982

Olaj, farost, 89,5 x 50 cm
Jelezve jobbra lent: Czene Béla. 1982.
Jelezve hátoldalon: Akt római háttérrel
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft