72. Tavaszi aukció
Czene Béla városkép Szeged
140

Czene Béla (1911-1999)

Szeged, 1973

Tempera, farost, 65 x 125,5 cm
Jelezve jobbra lent: Czene Béla. 1973.
Jelezve hátoldalon: Czene Béla Szeged
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft
Becsérték: 2 200 000 - 3 500 000 Ft

FELTEHETŐEN KIÁLLÍTVA:
– Czene Béla festőművész kiállítása, Mednyánszky Terem, Budapest, 1974. április, (kat. sz. n.)