13. aukció
Molnár C. Pál (1894-1981) Akt tükör előtt, 1979
141

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Akt tükör előtt, 1979

Olaj, farost, 43x57,5 cm
Jelezve jobbra lent: MCP., hátoldalon: Dr. Szíj Rezsőnek ajánlom MCP 1979/XI/16
Kikiáltási ár: 200 000 Ft