13. aukció
Molnár C. Pál (1894-1981) Vízparti tükröződés, 1979
70

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Vízparti tükröződés, 1979

Olaj, farost, 60x71 cm
Jelezve jobbra lent: MCP., jelezve hátoldalán: MCP 1979
Kikiáltási ár: 280 000 Ft