53. aukció
Patkó Károly akt, Árkádia festészet
188

Patkó Károly (1895-1941)

Akt zöld drapéria előtt, 1923

Olaj, vászon, 80x48 cm
Jelezve balra fent: Patkó 1923
Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft
Becsérték: 16 000 000 - 20 000 000 Ft

Proveniencia:‣ egykor Bedő Rudolf gyűjteményében Reprodukálva:‣ Modern Magyar Festészet 1919-1964.szerk: Kieselbach Tamás. Kieselbach Galéria, Budapest, 2004. katalógus: 180.‣ Szenvedély és Tudás. Bedő Rudolf műgyűjteménye.Szerk.: M