10. aukció
Emőd Aurél (1897-1958) Aktok
17

Emőd Aurél (1897-1958)

Aktok

Olaj, vászon, 80,5x90 cm
Jelezve jobbra fent: Emőd
Kikiáltási ár: 340 000 Ft

Proveniencia: a művész családjának hagyatéka