10. aukció
Emőd Aurél (1897-1958) Római hölgy zöldben
71

Emőd Aurél (1897-1958)

Római hölgy zöldben

Olaj, vászon, 78x69 cm
Kikiáltási ár: 320 000 Ft

Proveniencia: a művész családjának hagyatéka