72. Tavaszi aukció
Réth Alfréd aktok
87

Réth Alfréd (1884-1966)

Aktok tájban, 1909

Akvarell, ceruza, papír, 21,5 x 31 cm
Jelezve jobbra lent: Réth 1909
Hátoldalon autográf felirat: Alfred Réth 146 Bvd. du Montparnasse Paris Akte in Lanschaft 1909
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA:
– Nyolcak és Aktivisták. Prága-Pozsony, 1976, (Bratislava), kat.: 237.

KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA:
– Válogatás magyar magángyűjteményekből. Szerk.: Sinkó Katalin, MNG, Budapest, 1981. október-november, kat.: 237.