72. Tavaszi aukció
Réth Alfréd csendélet kubizmus
86

Réth Alfréd (1884-1966)

Csendélet, 1926

Olaj, papírlemez, 36,5 x 45 cm
Jelezve jobbra lent: Réth 1926
Kikiáltási ár: 3 400 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft