Párizs - Nagybánya, 1904-1914
Tihanyi Lajos aktok
28

Tihanyi Lajos (1885-1938)

Aktok (Táncoló aktok, Aktok szabadban), 1907 körül

Olaj, vászon, 54x48 cm