Párizs - Nagybánya, 1904-1914
Tihanyi Lajos Párizs Pont St. Michel, bibliai téma
31

Tihanyi Lajos (1885-1938)

Pont St. Michel, 1908; Hátoldalon: Ádám és Éva, 1907 körül

Olaj, vászon, 55x65 cm
Jelezve jobbra lent: Tihanyi Paris 08