A magyar festészet rejtőzködő csodái I.
Szinyei Merse Pál (1845-1920) Akttanulmány a Pacsirta változatáshoz, 1900-1903 körül
11

Szinyei Merse Pál (1845-1920)

Akttanulmány a Pacsirta változatáshoz, 1900-1903 körül

Olaj, vászon, 80x95 cm
Jelezve balra lent: Szinyei