A magyar festészet rejtőzködő csodái I.
Szinyei Merse Pál (1845-1920) Erdei tanulmány, 1876
25

Szinyei Merse Pál (1845-1920)

Erdei tanulmány, 1876

Olaj, vászon, 57,5x37,5 cm
Jelezve balra lent: Szinyei 1876