67. Aukció
Rauscher György 1902 - 1930 Alakok
16

Rauscher György (1902-1930)

Alakok

Olaj, pasztell, karton, 44,5 x 60 cm
Jelezve jobbra lent: RGY
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
Becsérték: 2 500 000 - 3 500 000 Ft

Feltehetően kiállítva:

¦ Ernst Múzeum XCI. Csoportkiállítása.

Derkovits Gyula, Molnár C. Pál, Rauscher György, Simon György János,

Cselényi Walleshausen Zsigmond festőművészek és Kósa Mária szobrászművésznő.

Ernst Múzeum, Budapest, 1927. szeptember (149. tétel Férfi és nő mezőn címmel)