67. Aukció
Rauscher György 1902 - 1930 Hegedülő férfi
86

Rauscher György (1902-1930)

Hegedülő férfi

Olaj, pasztell, karton, 38 x 60 cm
Jelezve jobbra lent: RGY
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
Becsérték: 2 500 000 - 3 500 000 Ft