58. aukció
Rátz Péter (1879-1945) Albi, székesegyház
143

Rátz Péter (1879-1945)

Albi, székesegyház

Olaj, vászon, 61x46,5 cm
Jelezve balra lent: T. Rátz P.
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft