58. aukció
Rátz Péter (1879-1945) Zöldellő rét, 1910
124

Rátz Péter (1879-1945)

Zöldellő rét, 1910

Olaj, vászon, 69x84,5 cm
Jelezve balra lent: Rátz 910
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft