22. aukció
Tornyai János (1869-1936) Alföldi táj nagy fával
48

Tornyai János (1869-1936)

Alföldi táj nagy fával

Olaj, papírlemez, 60x80 cm
Jelezve jobbra lent: Tornyai
Kikiáltási ár: 440 000 Ft

BÁV 35. aukció, 263. tétel