22. aukció
Tornyai János (1869-1936) Ülő akt
194

Tornyai János (1869-1936)

Ülő akt

Olaj, vászon, 48x58 cm
Jelezve jobbra lent: Tornyai
Kikiáltási ár: 420 000 Ft

BÁV 32. aukció, 321. tétel