21. aukció
Molnár József (1821-1899) Aligai szakadék
39

Molnár József (1821-1899)

Aligai szakadék

Olaj, vászon, 65,5x105,5 cm
Jelezve jobbra lent: Molnár
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft

Feltehetően kiállítva: Molnár József gyűjteményes kiállítása. Műcsarnok, Budapest, 1895.

A kép feltehetően azonos a Molnár József műveinek jegyzéke katalógus: 456. (Aligai szakadások), katalógus: 457. (Aligai szakadás), vagy katalógus: 458. (Az akarattyai partok) tételével. In.: Turcsámyi Erzsébet: Molnár József (1821-1899). A Budapesti Királyi Magyar Pázmány Péter Tudományegyetem Művészettörténeti és Keresztényrégészeti Intézete, Budapest, 1938.