21. aukció
Molnár József (1821-1899) Hazatérés Capri szigetén, 1872
46

Molnár József (1821-1899)

Hazatérés Capri szigetén, 1872

Olaj, fa, 46x34 cm
Jelezve jobbra lent: Molnár J.
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft

Molnár József műveinek jegyzéke, katalógus: 130. In.: Turcsányi Erzsébet: Molnár József (1821-1899). A Budapesti Királyi Magyar Pázmány Péter Tudományegyetem Művészettörténeti és Keresztényrégészeti Intézete, Budapest, 1938.

Kiállítva: Matejko, Mészöly Géza és részben műárverésre szánt műtárgyak kiállítása. Műcsarnok, Budapest, 1889. katalógus: 23.